Як людям, які живуть
не за місцем реєстрації,
проголосувати
на виборах народних депутатів 21 липня?
#КоженГолосВпливає
5 простих кроків
До 15 липня прийти до відділу ведення
Державного реєстру виборців
До 15 липня 2019 року включно необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців, де зареєстрований виборець, або де перебуватиме в день голосування.
Як правило, відділи ДРВ розташовані у будівлях виконкомів міст обласного значення або при райдержадміністраціях. Їхні адреси можете знайти за посиланням. До виборів відділи ведення ДРВ працюватимуть й по вихідних.

* Якщо громадянин у день голосування перебуватиме за кордоном, то також має кілька можливостей потрапити до списку виборців.
Мати з собою паспорт та написати заяву, де вказати бажану дільницю для голосування й причину зміни місця голосування
Необхідно написати заяву встановленого зразка про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси. Бланк заяви можна завантажити на сайті ДРВ, щоб заповнити заздалегідь, або взяти роздрукований у відділі Держреєстру виборців. У заяві необхідно вказати адресу фактичного місця проживання, або номер дільниці, на якій плануєте голосувати. Адреси дільниць можна знайти на мапі тут, або тут. Вам знадобиться оригінал паспорту. Можете про всяк випадок підготувати ще його копію.
Отримати посвідчення про зміну місця голосування.
*НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО
Орган ведення ДРВ видасть посвідчення про тимчасову зміну місця голосування, де буде вказана дата виборів (21 липня 2019 року), а також номер виборчої дільниці для голосування. Інколи таке посвідчення видають не одразу, а просять зайти за ним, наприклад, наступного дня. Але наявність цього посвідчення не є підставою відмовити виборцю у видачі бюлетеня.
Перевірити себе в списку виборців онлайн
Через 24 години після проходження процедури зміни місця голосування виборець може побачити інформацію про своє включення/невключення до Державного реєстру виборців, зайшовши в «Особистий кабінет виборця» на сайті ДРВ. У розділі «Перевірка включення» потрібно уважно, без жодних описок, ввести свої персональні дані, ввести підтверджуючий код, який прийде на електронну пошту, та упевнитись, що ви занесені до списку виборців.
21 липня з 8:00 до 20:00 прийти на нову дільницю
У день голосування, 21 липня 2019 року прийти на цю нову виборчу дільницю з паспортом з 8:00 до 20:00 та проголосувати.
Для зміни місця голосування залишилось:
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ВАЖЛИВО!

Підчас голосування Вам видадуть лише один бюлетень для голосування за політичні партії.

Бюлетеньдля голосування за мажоритарного кандидата особам, які змінили місце голосування не видається.
Про особистий досвід громадян, які змінювали місце голосування перед виборами Президента 31 березня, читайте нижче, або шукайте в соціальних мережах хештег #КоженГолосВпливає
Made on
Tilda